AMK Group jest drukarnią specjalizującą się w druku offsetowym nisko i wysoko nakładowym. Nasz park maszynowy pozwala na zaoferowanie Klientom kompleksowej obsługi poligraficznej – od projektu graficznego poprzez cykl produkcyjny po konfekcję i dostawę do Klienta.

Kompetentna, profesjonalna załoga na każdym etapie cyklu produkcyjnego dba o zachowanie najwyższych standardów jakościowych, a nowoczesne maszyny umożliwiają oferowanie krótkich terminów realizacji.

 

zobacz więcej

Oferta

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku nisko i wysoko nakładowym materiałów takich jak:

  • plakaty, ulotki, foldery i broszury
  • segregatory i clipboardy
  • standy i dyspensery
  • notatniki, zeszyty i bloczki
  • oraz wiele innych...

Aktualności

Diament Polskiej Innowacyjności dla AMK Group

 

Dnia 30.09.2016 w hotelu Gromada odbyła się gala "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" podczas której kapituła przyznała drukarni AMK Group nagrodę "Diament Polskiej Innowacyjności"

 

 

Diament Polskiej Jakości dla AMK Group

sylwetki-marki-16-2

Dnia 30.09.2016 w hotelu Gromada odbyła się gala "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" podczas której kapituła przyznała drukarni AMK Group nagrodę "Diament Polskiej Jakości"

Złoty certyfikat "Rzetelni w Biznesie" AMK Group

 

Dnia 30.09.2016 w hotelu Gromada odbyła się gala "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" podczas której kapituła przyznała drukarni AMK Group nagrodę "Złoty Certyfikat Rzetelni w Biznesie"

 

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013