AMK Group jest drukarnią specjalizującą się w druku offsetowym nisko i wysoko nakładowym. Nasz park maszynowy pozwala na zaoferowanie Klientom kompleksowej obsługi poligraficznej ? od projektu graficznego poprzez cykl produkcyjny po konfekcję i dostawę do Klienta.

Kompetentna, profesjonalna załoga na każdym etapie cyklu produkcyjnego dba o zachowanie najwyższych standardów jakościowych, a nowoczesne maszyny umożliwiają oferowanie krótkich terminów realizacji.

 

zobacz więcej

Oferta

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku nisko i wysoko nakładowym materiałów takich jak:

  • plakaty, ulotki, foldery i broszury
  • segregatory i clipboardy
  • standy i dyspensery
  • notatniki, zeszyty i bloczki
  • oraz wiele innych...

Aktualności

Druk LED UV

Informujemy, że do naszej drukarni wprowadziliśmy technologię druku LED UV z możliwością jednoczesnego naniesienia lakieru hybrydowego. Wszelkie informacje uzyskają państwo pod adresem amk@amk-group.pl oraz u naszych przedstawicieli.

Solidna Firma 2016

Drukarnia AMK Group została wyróżniona certyfikatem "solidna firma 2016". Jako, że jest to nasz trzeci certyfikat z rzędu zostaliśmy dodatkowo wyróżnieni srebrnym certyfikatem. Zapraszamy do obejrzenia naszego działu "certyfikaty"

 

 

Rema Days 2017

W dniach 15-17.02.2017 nasza firma wzięła udział w targach Rema Days 2017. Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za przybycie na stoisko. Nasz zespół jest do państwa dyspozycji pod adresem: amk@amk-group.pl

 

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013